لیست قیمت سرویس غذاخوری

  • ۱۰ تیر ۱۳۹۹
  • 0 نظر
  • تیم بازارچه

سرویس غذا خوری به دو منظور برای مجالس رسمی و غیر رسمی استفاده می شود لازم به ذکر است که چه در مراسم رسمی و چه در مراسم غیر اسمی انتخاب سرویس غذا خوری به اندازه وعده غذایی مهم است . ظروف غذا خوری انواع مختلفی دارند و در جنس ها و سبک ها و تعداد تکه های مختلف در بازار مشاهده می شوند .

سرویس غذا خوری از نظر جنس به چند نوع تقسیم می شود سرویس غذا خوری از جنس سفالی ، سنگی ، چینی ، ملامین و شیشه ای . برای مهمانی های رسمی معمولا از ظروف غذا خوری چینی استفاده می شود و ظروف ملامین و یا سفال بیشتر برای مهمانی های غیررسمی استفاده می شوند .

سرویس غذا خوری از نوع 24 تکه شامل : فنجان ، کاسه ، بشقاب سالاد خوری و بشقاب غذا خوری است . سرویس غذا خوری با توجه به استفاده ای که از آن می شود می تواند تعداد تکه های بیشتری داشته باشد مثلا سرویس غذا خوری پذیرایی می تواند ظرف مخصوص سس ، بشقاب سرو دسر ، دیس و بشقاب بزرگ هم داشته باشد .

برای خرید یک سرویس غذا خوری مناسب بهتر است به چند نکته توجه کنیم اول اینکه سرویس غذا خوری را متناسب با فضای کابینت و ماشین ظرفشویی خود انتخاب کنید . سرویس هایی را انتخاب کنید که امکان اضافه کردن و جایگزینی تکه ها در آن وجود داشته باشد تا در صورت شکستن ضروف و یا احساس نیاز به تعداد ظروف بیشتر به راحتی بتوان تکه های بیشتری به آن اضافه کرد . سرویس های چینی با کیفیت معمولا سبک و بسیار سخت و مقاوم در برابر شوک های حرارتی هستند در جالی که سرویس های بی کیفیت وزن سنگین با تزئیناتی از فلزات دارند . ثابت ماندن طرح و نقش پس از شست شو یکی دیگر از مواردی است که باید در هنگام خرید به آن توجه شود .

در این پست به لیست قیمت سرویس غذاخوری در مدلها و طرحهای مختلف پرداخته شده است. جهت اطلاع دقیق تر در هر مورد و جهت خرید آن میتوانید دکمه "مشاهده" را کلیک کنید تا فروشنده آن کالا را مشاهده نمایید.
آخرین به روز رسانی لیست قیمت سرویس غذاخوری در تاریخ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ صورت گرفته است.

در زیر لیست قیمت سرویس غذاخوری را مشاهده می کنید.

مرتب سازی بر اساس قیمت بر اساس تعداد پیشنهاد
برندهای موجود برای این کالا: چینی زرین ایران ، لومینارک ، کاراجا ، بامبوم ، آرکوفام ، ایکیا ، پارس اپال ، بورمیولی ، کورل ، فرانسوا ، پیکوک ، آی هوم ، لاویوا ، لمونژ ، آکسفورد ، پرانی ، آر تو اس ، پاشاباغچه ، ام جی اس ، بنتاتی ، آوا ور ، سیمپل ، شفر ، دسینی ، دوریکا ، تاپ چویس ، بی.وی.کی ، یزدگل ، مادرکر ، ایتال دکور ، رومنس ، پلاس ، مورانو ، سیلیکا ، دولف ، ژوانی ، پی پی دی ، استونی ، ورساچه ، گرند ، ساونیکس ، واریاگ ، اف ام ، آی سرام ، نوبل ، سسوری ، هوم کینگ ، ایندرا سرامیک ، استوکز ، کسری یزد ، جاسمینورا ، استون ور ، چمپکس
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
لیست قیمت سرویس غذاخوری
نوشته های مرتبط
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه